FORGAMING

Načítání ...

extreme Gamer

PC SESTAVA - AMD GAMER EXTREME


Extrémní ROG sestava pro opravdové nadšence, kterou máme v naší nabídce s nejlepšími komponentami od ASUS ROG (s procesorem AMD Ryzen 9 7950X, herní grafickou kartou NVIDIA RTX 4080, 64GB operační pamětí DDR5, 1TB rychlým NVMe SSD diskem), kterou Vám bude závidět kde kdo.

Cena: 135 999,- s DPH
Cena: 112 396,- bez DPH

Koupit

 Na objednávku


Procesor: AMD Ryzen 9 7950X (16 fyzických jader (32 vláken), frekvence 4,5 GHz (až 5,7 GHz max. boost), vyrovnávací paměť 64 MB (L3), 5 nm výrobní proces)
+ vodní chlazení ASUS ROG RYUJIN 360
Základní deska: ASUS ROG STRIX X670E GAMING
-
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4080, 16GB
Operační paměť: 64GB = 4x16GB DDR5 5200MHz+ RGB LED
SSD disk: Samsung 990 PRO 1 TB
Zdroj: ASUS ROG Thor 850P 850W
+ napájecí kabel
Skříň: ASUS ROG Strix Helios viz foto
Mechanika: bez mechaniky
Operační systém: Windows 10 Pro 64bit
+ volitelně chlazení procesoru, další SSD nebo HDD disk, WiFi

Forgaming.cz extreme case

ilustrační foto použité skříně

Asus ROG PartnerAsus PartnerForgaming.cz

Další informace

ROG Strix Helios je prémiové herní šasi střední velikosti se třemi panely z tvrzeného skla, kartáčovaným hliníkovým rámem a integrovaným osvětlením RGB na předním panelu. Vestavěná správa kabelů, včetně multifunkčního krytu s výztuhami GPU, udržuje interiér přehledný a uklizený. Je navrženo pro rozšiřitelnost a výkon a připraveno na základní desku EATX s výkonným systémem chlazení vodou – což z něj činí ideální volbu pro výjimečný vzhled vlastní sestavy ROG. Právě vodní chlazení ROG Ryujin je vlajkovou lodí chladiče typu vše-v-1 pro špičkové sestavy navržené tak, aby poskytovaly nejlepší chladící výkon. Díky ventilátorům Noctua Industrial PPC pro chladnější a tišší provoz udržuje ROG Ryujin váš systém v naprosto ideálním stavu.

Grafická karta ASUS GeForce RTX™ 4080 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé chlazení, udržuje jádro v chladu pro konsistentní výkon. A s arzenálem nástrojů, které vám umožňují přizpůsobit a vyladit tento výjimečný hardware, budete pánem bitevního pole.

Počítačový zdroj ROG Thor 850W Platinum je pro počítačové nadšence, kteří požadují dokonalou estetiku a dokonalost výkonu. Náš napájecí zdroj je plný inovativních nápadů, včetně osvětlení Aura Sync RGB, integrovaného OLED informačního panelu, prachotěsného ventilátoru s lopatkami ve tvaru křídel a velkého chladiče umožňujícího bezhlučný provoz 0dB při vyšším výkonu v porovnání s konkurencí. Je vyroben ze spolehlivých a trvanlivých komponent, jako jsou japonské kondenzátory. Díky tomu dosahují certifikace efektivnosti 80 PLUS® Platinum.

Na všechny sestavy poskytujeme nadstandardní 3 letou záruku při neporušení záručních pečetí. V případě jakéhokoli problému vyřešíme závadu v co nejkratším termínu.

Veškeré sestavy procházejí výstupními testy a benchmarky. Počítače standardně dodáváme s nejnovějším systémem Windows 10 Pro a veškerými aktualizacemi, ovladači a základním softwarem nutným pro bezproblémový chod počítače.

Počítače jsou pečlivě zabaleny v kartonové krabici s vnitřní ochrannou výplní pro bezpečnou dopravu.

V případě jakýchkoliv dotazů, přání, informací - kontaktujte nás zde na chatu, nebo na adrese info@forgaming.cz, anebo telefonicky na čísle 773 800 680.

Objednávka | Počítačová sestava - AMD GAMER EXTREME

Zákaznické - dodací údaje:

Kód uplatněn: Na celou objednávku byla uplatněna sleva ve výši 1000,- Kč.

Celková cena: 135 999,- s DPH