FORGAMING

Načítání ...

extreme Gamer

PC SESTAVA - AMD GAMER EXTREME


Extrémní ROG sestava pro opravdové nadšence, kterou máme v naší nabídce s nejlepšími komponentami od ASUS ROG (s procesorem AMD Ryzen 9 7900X3D, herní grafickou kartou NVIDIA RTX 4090, 64GB operační pamětí DDR5, 2TB rychlým SSD diskem), kterou Vám bude závidět kde kdo.

Cena: 149 990,- s DPH
Cena: 123 959,- bez DPH

Koupit

 Na objednávku


Procesor: AMD Ryzen 9 7900X3D (12 fyzických jader (24 vláken), frekvence 4,4 GHz (až 5,6 GHz max. boost), vyrovnávací paměť 128 MB (L3), 5 nm výrobní proces)
+ vodní chlazení ASUS ROG RYUJIN 360
Základní deska: ASUS ROG STRIX X670 GAMING
-
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4090, 24GB
Operační paměť: 64GB = 4x16GB DDR5 5200MHz+ RGB LED
SSD disk: Samsung 990 PRO 2 TB
Zdroj: ASUS ROG Thor 1200W+
+ napájecí kabel
Skříň: ASUS ROG Hyperion GR701 viz foto
Mechanika: bez mechaniky
Operační systém: Windows 11 Pro 64bit
+ volitelně chlazení procesoru, další SSD nebo HDD disk, WiFi

Forgaming.cz extreme case

ilustrační foto použité skříně

Asus ROG PartnerAsus PartnerForgaming.cz

Další informace

ROG Hyperion GR701 o formátu Big Tower přináší atraktivní design, na kterém převáží černá barva. Ta je nanesená na ocelové konstrukci. Model s rozměrem Big tower je určen pro stavbu profesionálních a herních strojů. Díky velkému množství volného místa pojme většinu herních a profesionálních dílů. Nestrachujte se tedy, že by PC case nepojal větší množství HDD a SSD, větší grafickou kartu nebo třeba doplňující komponenty a chladič na procesor. Právě vodní chlazení ROG Ryujin je vlajkovou lodí chladiče typu vše-v-1 pro špičkové sestavy navržené tak, aby poskytovaly nejlepší chladící výkon. Díky ventilátorům Noctua Industrial PPC pro chladnější a tišší provoz udržuje ROG Ryujin váš systém v naprosto ideálním stavu.

Grafická karta ASUS GeForce RTX™ 4090 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé chlazení, udržuje jádro v chladu pro konsistentní výkon. A s arzenálem nástrojů, které vám umožňují přizpůsobit a vyladit tento výjimečný hardware, budete pánem bitevního pole.

Počítačový zdroj ROG Thor 1200W Platinum je pro počítačové nadšence, kteří požadují dokonalou estetiku a dokonalost výkonu. Náš napájecí zdroj je plný inovativních nápadů, včetně osvětlení Aura Sync RGB, integrovaného OLED informačního panelu, prachotěsného ventilátoru s lopatkami ve tvaru křídel a velkého chladiče umožňujícího bezhlučný provoz 0dB při vyšším výkonu v porovnání s konkurencí. Je vyroben ze spolehlivých a trvanlivých komponent, jako jsou japonské kondenzátory. Díky tomu dosahují certifikace efektivnosti 80 PLUS® Platinum.

Na všechny sestavy poskytujeme nadstandardní 3 letou záruku při neporušení záručních pečetí. V případě jakéhokoli problému vyřešíme závadu v co nejkratším termínu.

Veškeré sestavy procházejí výstupními testy a benchmarky. Počítače standardně dodáváme s nejnovějším systémem Windows 11 Pro a veškerými aktualizacemi, ovladači a základním softwarem nutným pro bezproblémový chod počítače.

Počítače jsou pečlivě zabaleny v kartonové krabici s vnitřní ochrannou výplní pro bezpečnou dopravu.

V případě jakýchkoliv dotazů, přání, informací - kontaktujte nás zde na chatu, nebo na adrese info@forgaming.cz, anebo telefonicky na čísle 773 800 680.

Objednávka | Počítačová sestava - AMD GAMER EXTREME

Zákaznické - dodací údaje:

Kód uplatněn: Na celou objednávku byla uplatněna sleva ve výši 1000,- Kč.

Celková cena: 149 990,- s DPH